Czwartek, 22 Luty 2018

Miasto pisze

Niezapomniane loty helikopterem nad Warszawą

Napisał  |  piątek, 09 luty 2018 13:34  |  Opublikowano w Miasto pisze

Mitologiczny Ikar tak bardzo chciał wznieść się ponad ziemię, że pokonał wszelkie ograniczenia i zdobył się na nieprawdopodobny wysiłek i poświęcenie.

 

Podniebne podróże niezmiennie są jednym z największych ludzkich marzeń, ale na szczęście - w odróżnieniu od wspomnianego greckiego bohatera - można je dziś zrealizować w przyjemny i bezpieczny sposób, wybierając lot helikopterem nad Warszawą, która z tej perspektywy staje się niebywale kuszącą metropolią.

Taneczne show. Zobacz, w jaki sposób możesz urozmaicić firmowy event

Napisał  |  wtorek, 06 luty 2018 08:57  |  Opublikowano w Miasto pisze

Kręcisz spot reklamowy, organizujesz branżowy event i szukasz gwoździa programu, który przykuje uwagę widzów do Twojego wydarzenia? Nic nie działa tak energetycznie i hipnotyzująco jak tańczące z pasją kobiety czy świetnie dobrane pary.

Wyspa Owcza w Warszawie. W jakim celu powstała?

Napisał  |  środa, 10 styczeń 2018 10:52  |  Opublikowano w Miasto pisze

Skąd pomysł na owce i kozy w Warszawie? - Pełnią rolę naturalnych kosiarek - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Łukasz Poławski, ekolog. Dlaczego zwierzęta są lepsze niż kosiarki?

Jak wybrać dobre biuro rachunkowe

Napisał  |  czwartek, 04 styczeń 2018 10:45  |  Opublikowano w Miasto pisze

Prowadzenie księgowości firmowej to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego powinniśmy z rozwagą wybrać firmę, z którą nawiążemy współpracę w tym zakresie. Jak spośród tysiąca ofert wybrać tę najlepszą?

Zakup samochodu czy wypożyczenie?

Napisał  |  poniedziałek, 11 grudzień 2017 13:30  |  Opublikowano w Miasto pisze

Komfort i niezależność, jakie daje nam własny samochód, sprawiają, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób nie wyobraża sobie życia bez dostępu do auta. Pozwala ono uniezależnić się od jazdy komunikacją zbiorową, oszczędzając czas i minimalizując koszty przejazdów.Strona 1 z 55


Artykuły sponsorowaneZobacz co w twoim mieście

           WARSZAWA                             BYDGOSZCZ                              OLSZTYN                                TORUŃ                              TRÓJMIASTO              


                                                    


Najnowsze wiadomości  warszawa ,  ostatnie wydarzenia z warszawy,  interesujące ciekawostki o warszawie, kultura w warszawie , rozrywka w warszawie ,  ciekawe imprezy  warszawa , warszawa dziś  Rowerem po Warszawie sport w warszawie koncerty i imprezy w warszawie   Więcej wiadomości  warszawa   informacje ciekawostki z Warszawy ...